1. Ste tu:
 2. Všetky práce celosvetovo
 3. Gigajob Slovensko
 4. pomoc: FAQ pre sprostredkovateľov
 
 

pomoc: FAQ pre náborárov

Odpovede na Vaše otázky k používaniu Gigajobu pre Vašich klientov

spacer Môžu personalisti bezplatne používať Gigajob?
spacer Áno, môžete. Keď chcete ako recruiter zapnúť profily uchádzačov pre klientov, je to zdarma. Pri ponukách práce sú zakladné inzeráty kompletne zadarmo! DodatoČne ponúkame i platené Plus-inzeráty. Podmienky k týmto si môžete pozrieť v našom cenníku
spacer Môžem mať toľko bezplatných, aktívnych inzerátov, koľko chcem?
spacer Áno, môžete. Aktuálne nemáme žiadne ohraničenie, dokiaľ Váš inzerát neporušuje naše pravidlá.
spacer Prosím prečítajte si naše pravidlá pre inzeráty!
spacer Ako dlho je môj inzerát aktívny?
spacer Všetky ponuky práce na Gigajobe sú aktívne 30 dní. Samozrejme si môžete platnosť inzerátu pod „Moje ponuky práce“ aj predĺžiť. Za Plus-inzeráty musíte znova zaplatiť, základné inzeráty i profily uchádzača sú samozrejme zdarma.
spacer Ups! Zdanlivo som porušil pravidlá a môj účet bol zmazaný. Čo môžem urobiť, aby bol zase zapojený?
spacer Prepáčte, keď ste raz boli zmazaný, je to definitívne. Držte sa radšej spacer pravidiel.
spacer Mám niekoľko inzerátov, ktoré by som chcel zverejniť na Gigajobe. Ponúkate tiež možnosť automatického nahrávania?
spacer Prepáčte, momentálne nie.
spacer Som nový na Gigajobe - ako sa môžem bezplatne prihlásiť?
spacer Kliknite jednoducho na “prihlásiť sa” vpravo hore na stránke, vyplňte formulár a odošlite ho. Potom dostanete e-mail s podtvrzovacím odkazom. Kliknite naň a ste prihlásený.
spacer Ako funguje Gigajob pre personalisty?
spacer Potom čo ste dokončili bezplatné prihlásenie, môžete zverejniť všetky Vaše inzeráty bezplatne. Používatelia, ktorí budú mať záujem, potom môžu jednoducho nájsť Váš inzerát na Gigajobu. spacer Zverejniť bezplatne inzerát!
spacer Ako nájdem uchádzača o miesto/profily uchádzačov?
spacer Najprv sa prepojte do "nájsť profily uchádzačov" modusu. Profily uchádzačov môžu byť nájdené cez funkciu hore na hlavnej stránke. Zadajte Váš popis miesta do pola “Čo?” a miesto do pola “Kde?”. Kliknite na políčko "nájsť profily uchádzačov"-a obdržíte zoznam s vyhľadanými výsledkami so všetkými vhodnými profilmi.
spacer Ako môžem kontaktovať používateľa?
spacer
 1. Kontaktujte prácu hľadajúceho:
  Informujte prácu hľadajúceho, že Vás zaujal jeho profil. Pošlite mu žiadosť o kontakt cez pole “Kontaktovať”. Toto ho pozve pozrieť si Vašu ponuku práce.
 2. Takto to vyzerá pre osobu hľadajúcu prácu
  Vaša žiadosť o kontakt bola odoslaná majiteľovi inzerátu. Ten môže teraz túto žiadosť prijať alebo odmietnuť. Tento krok bol Gigajobom zavedený,aby chránil dáta kandidátov a zamestnávateľov.
 3. Ak bude Vaša žiadosť o kontakt akceptovaná
  Hneď ako bude Vaša žiadosť o kontakt akceptovaná, budú medzi Vami automaticky vymenené kontaktné dáta. Tieto nájdete vo Vašom kontaktnom centre. Ďaľšia komunikácia prebieha cez e-amil priamo s majiteľom inzerátu.
spacer Bezplatné upozornenie cez e-mail
spacer Nenašli ste hneď správne miesto? Každý deň sú zverejňované na Gigajobe nové inzeráty. My Vám môžeme zakaždým okamžite zaslať e-mail, keď bude podaný inzerát na miesto, ktoré zodpovedá Vašim kritériam. Na všetkých Gigajob stránkach nájdete na pravej strane odkaz "e-mailové upozornenia". Stačí jedno kliknutie a Vaše vyhľadávanie bude uložené. My Vám budeme zasielať najnovšie inzeráty na miesta. Tento servis je bezplatný a môže byť kedykoľvek ukončený jedným kliknutím.
spacer Aké je moje heslo?
spacer Kliknite jednoducho na “naviazať sa” (alebo "prihlásiť sa") vpravo hore na stránke a nasledujte odkaz "Zabudli ste heslo?" Zadajte potom Vašu e-mailovú adresu a kliknite na “odoslať”. Obdržíte e-mail s odkazom na vrátenie hesla. Kliknite naň pre zvolenie nového hesla.
Dôležité: Odkaz k vráteniu je platný len 2 hodiny. Potom si musíte znovu nechať poslať e-mail.
spacer Neobdržal som e-mail s navrátením hesla. Čo môžem urobiť?
spacer Opakujte postup, aby ste si boli istí, že to funguje: Kliknite na “Prihlásiť sa” (alebo "Naviazať sa") vpravo hore na stránke a nasledujte odkaz "Zabudli ste heslo?", zadajte potom Vašu e-mailovú adresu a kliknite “odoslať”. Prosím uistite sa, že Vaša e-mailová adresa neobsahuje žiadne chyby. Mali by ste obdržať e-mail s odkazom k navráteniu hesla. Je možné, že e-mail bol označený ako spam.
spacer Ako môžem zmeniť moje osobné dáta (heslo/e-mailová adresa)?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Ako sa môžem odhlásiť z Gigajobu?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer Nenašiel som odpoveď na moju otázku.
spacer spacer Pošlite nám správu. Team Gigajob Vám rád pomôže.
spacer Našiel som chybu alebo problém.
spacer spacer Povedzte nám to. Neustále pracujeme na Gigajobu a pokúšame sa stále zlepšovať našu internetovú stránku. Vážíme si každého návrhu, ktorý nám dáte.
spacer Mám návrh na zlepšenie.
spacer spacer Prosím zdeľte nám Váš nápad. Máme už dlhý zoznam vylepšení, ale radi si vypočujeme, čo si naši užívatelia myslia o našom servise a tým nám pomôžu Gigajob ešte viac vylepšiť!