1. Ste tu:
 2. Všetky práce celosvetovo
 3. Gigajob Slovensko
 4. pomoc: FAQ pre uchádzačov o zamestnanie
 
 

pomoc: FAQ pre ľudí hľadajúcich prácu

Odpovede na Vaše otázky k Vášmu hľadaniu práce na Gigajobe

spacer Je Gigajob bezplatný?
spacer áno, Gigajob je pre uchádzačov o miesto vždy kompletne bezplatný.
spacer Som nový na Gigajobe - ako sa môžem bezplatne prihlásiť?
spacer Kliknite na“Prihlásiť sa” vpravo hore na stránke, vyplňte formulár a odošlite ho. Potom obdržíte e-mail s potvrdzovacím odkazom - a už ste prihlásený.
spacer Ako funguje Gigajob pre uchádzačov o prácu?
spacer Krok 1: Prihláste sa bezplatne.
Krok 2: Zverejnite bezplatný profil uchádzača. Zadajte informácie ako Vaše miesto a Vašu hľadanú pozíciu. S Vaším online profilom uchádzača môžete...
… byť nájdený zamestnavateľom rýchlo a jednoducho.
… Ponuky miest, ktoré Vás zaujímajú,kontaktovať ihneď.
Zverejnite bezplatne vašu žiadosť o miesto.
Tip: Môžete na Gigajobe zhotoviť toľko profilov, koľko chcete. Zvoľte jednoducho vhodný profil, keď kontaktujete zamestnávateľa.
spacer Čo môžem urobiť preto, aby ma kontaktovalo veľa zamestnávateľov?
spacer Dobrý profil uchádzača by mal mať krátky nadpis a mal by Vás dostatočne podrobne opisovať. Takto môžu zamestnávatelia na prvý pohľad vidieť, aké úlohy môžete prevziať, čo ste robili v minulosti a čo sú Vaše silné stránky. Dobrá fotka doplní Váš profil.
Tip: Ste mnohotvárny a schopný realizovať rôzne úlohy? Zhotovte separátny profil uchádzača pre každé miesto, ktoré chcete obsadiť.
spacer Ako nájdem ponuky miest?
spacer Ponuky miest nájdete jednoducho tým, že použijete vyhľadávaciu funkciu na hlavnej stránke. Zadajte názov miesta do boxu “Čo?” a miesto do boxu “Kde?”. Kliknite na “nájsť miesta” a obdržíte zoznam s vyhľadávacími výsledkami so všetkými ponukami miest, ktoré zodpovedajú Vašim kritériám. hľadat teraz
spacer Ako kontaktujem ponuku miesta?
spacer
 1. Nadviažte kontakt s majiteľom inzerátu:
  Informujte majiteľa inzerátu, že sa zaujímate o jeho ponuku. Pošlite mu žiadosť o kontakt cez pole “Kontaktovať”. Toto pozve majiteľa inzerátu pozrieť si Váš profil uchádzača.
 2. Takto to vyzerá pre zamestnávateľa
  Vaša žiadosť o kontakt bola odoslaná. Túto môže dotyčný prijať alebo zamietnuť. Tento krok bol Gigajobom zavedený, aby najskôr chránil dátakandidátov a zamestnávateľov.
 3. Ak bude Vaša žiadosť akceptovaná
  Ak bude Vaša žiadosť akceptovaná, budú medzi Vami automaticky vymenené kontaktné dáta. Tieto nájdete vo Vašom kontaktnom centre. Ďaľšia komunikácia prebieha cez e-mail priamo so zamestnávateľom..
spacer Bezplatné upozornenie cez e-mail
spacer Nenašli ste hneď správne miesto? Každý deň sú zverejňované na Gigajobe nové inzeráty. My Vám môžeme zakaždým okamžite zaslať e-mail, keď bude podaný inzerát na miesto, ktoré zodpovedá Vašim kritériam. Na všetkých Gigajob stránkach nájdete na pravej strane odkaz "e-mailové upozornenia". Stačí jedno kliknutie a Vaše vyhľadávanie bude uložené. My Vám budeme zasielať najnovšie inzeráty na miesta. Tento servis je bezplatný a môže byť kedykoľvek ukončený jedným kliknutím.
spacer Aké je moje heslo?
spacer Kliknite jednoducho na “naviazať sa” (alebo "prihlásiť sa") vpravo hore na stránke a nasledujte odkaz "Zabudli ste heslo?" Zadajte potom Vašu e-mailovú adresu a kliknite na “odoslať”. Obdržíte e-mail s odkazom na vrátenie hesla. Kliknite naň pre zvolenie nového hesla.
Dôležité: Odkaz k vráteniu je platný len 2 hodiny. Potom si musíte znovu nechať poslať e-mail.
spacer E-mail pre navrátenie hesla neprišiel. Čo môžem urobiť?
spacer Prosím opakujte postup, aby ste sa presvedčili, že to funguje: Prosím kliknite opäť na "Prihlásiť sa" (alebo "Naviazať sa") vpravo hore na stránke a potom na odkaz "Zabudli-ste heslo?". Zadajte ďalej Vašu e-mailovú adresu a kliknite na "odoslať". Prosím skontroľujte správnosť Vašej e-mailovej adresy. Teraz by ste mali obdržať e-mail s odkazom k navráteniu Vášho hesla. Pozrite sa tiež prosím do Vášho spamu, upravte Vaše nastavenie alebo zadajte inú e-mailovú adresu do políčka.
spacer Ako môžem zmeniť moje osobné dáta (heslo/e-mailová adresa)?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Ako sa môžem odhlásiť z Gigajobu?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer ... Našiel som odpoveď na moju otázku.
spacer Zašlite nám správu. Gigajob Team je tu, aby Vám pomohol.
spacer ... Našiel som chybu.
spacer Pracujeme nepretržite na Gigajobe a pokúšame sa vylepšiť našu stránku. Vážime si každý komentár,, ktorý nám pošlete.
spacer ... Mám návrh na vylepšenie.
spacer Už máme dlhý zoznam vylepšení, ale teší nás, že naši používatelia s nami premýšlajú a pomáhajú nám Gigajob ešte viac vylepšiť! Zašlite nám Váš návrh.