1. Ste tu:
 2. Všetky práce celosvetovo
 3. Gigajob Slovensko
 4. pomoc: FAQ pre zamestnávateľov
 
 

pomoc: FAQ pre zamestnávateľov

Odpovede na Vaše otázky o Gigajobe

spacer Môže Gigajob bezplatne používať i zamestnávateľ?
spacer Áno, môže. Zakladné inzeráty sú kompletne zadarmo! DodatoČne ponúkame i platené Plus-inzeráty. Podmienky k týmto si môžete pozrieť v našom cenníku.
spacer Môžem mať toľko bezplatných, aktívnych inzerátov, koľko chcem?
spacer Áno, môžete. Aktuálne nemáme žiadne ohraničenie, dokiaľ Váš inzerát neporušuje naše pravidlá.
spacer Prosím prečítajte si naše pravidlá pre inzeráty!
spacer Ako dlho sú moje ponuky práce aktívne?
spacer Všetky inzeráty na Gigajobe sú aktívne po dobu 30 dní. Samozrejme si môžete platnosť inzerátov pod „Moje ponuky práce“ aj predĺžiť. Plus-inzeráty si musíte znovu zaplatiť, zúakladné inzeráty sú samozrejme zdarma.
spacer Ups! Zdanlivo som porušil pravidlá a môj účet bol zmazaný. Čo môžem urobiť, aby bol zase zapojený?
spacer Prepáčte, keď ste raz boli zmazaný, je to definitívne. Držte sa radšej spacer pravidiel.
spacer Mám niekoľko inzerátov, ktoré by som chcel zverejniť na Gigajobe. Ponúkate tiež možnosť automatického nahrávania?
spacer Prepáčte, momentálne nie.
spacer Som nový na Gigajobe - ako sa môžem bezplatne prihlásiť?
spacer Kliknite na “Prihlásit sa” vpravo hore na stránke, vyplňte formulár a odošlite ho. Obdržíte e-mail s potvrdzovacím odkazom. Jednoducho naň kliknite a ste prihlásený.
spacer Ako funguje Gigajob pre zamestnávateľov?
spacer Potom čo ste ukončili bezplatné prihlásenie, môžete všetky Vaše inzeráty zverejniť bezplatne. Používatelia, ktorí budú mať záujem, môžu nájsť Vaše inzeráty rýchlo a jednoducho na Gigajobe.
spacer Ako nájdem profily uchádzačov (životopisy)?
spacer Najprv sa prepojte do "nájsť profily uchádzačov" modusu. Profily uchádzačov môžu byť nájdené cez funkciu hore na hlavnej stránke. Zadajte Váš popis miesta do pola “Čo?” a miesto do pola “Kde?”. Kliknite na políčko "nájsť profily uchádzačov"-a obdržíte zoznam s vyhľadanými výsledkami so všetkými vhodnými profilmi.
spacer Ako môžem kontaktovať používateľa?
spacer
 1. Kontaktujte prácu hľadajúceho:
  Informujte prácu hľadajúceho, že Vás zaujal jeho profil. Pošlite mu žiadosť o kontakt cez pole “Kontaktovať”. Toto ho pozve pozrieť si Vašu ponuku práce.
 2. Takto to vyzerá pre osobu hľadajúcu prácu
  Vaša žiadosť o kontakt bola odoslaná majiteľovi inzerátu. Ten môže teraz túto žiadosť prijať alebo odmietnuť. Tento krok bol Gigajobom zavedený,aby chránil dáta kandidátov a zamestnávateľov.
 3. Ak bude Vaša žiadosť o kontakt akceptovaná
  Hneď ako bude Vaša žiadosť o kontakt akceptovaná, budú medzi Vami automaticky vymenené kontaktné dáta. Tieto nájdete vo Vašom kontaktnom centre. Ďaľšia komunikácia prebieha cez e-amil priamo s majiteľom inzerátu.
spacer Bezplatné upozornenie cez e-mail
spacer Nenašli ste hneď správne miesto? Každý deň sú zverejňované na Gigajobe nové inzeráty. My Vám môžeme zakaždým okamžite zaslať e-mail, keď bude podaný inzerát na miesto, ktoré zodpovedá Vašim kritériam. Na všetkých Gigajob stránkach nájdete na pravej strane odkaz "e-mailové upozornenia". Stačí jedno kliknutie a Vaše vyhľadávanie bude uložené. My Vám budeme zasielať najnovšie inzeráty na miesta. Tento servis je bezplatný a môže byť kedykoľvek ukončený jedným kliknutím.
spacer Aké je moje heslo?
spacer Kliknite jednoducho na “naviazať sa” (alebo "prihlásiť sa") vpravo hore na stránke a nasledujte odkaz "Zabudli ste heslo?" Zadajte potom Vašu e-mailovú adresu a kliknite na “odoslať”. Obdržíte e-mail s odkazom na vrátenie hesla. Kliknite naň pre zvolenie nového hesla.
Dôležité: Odkaz k vráteniu je platný len 2 hodiny. Potom si musíte znovu nechať poslať e-mail.
spacer Neobdržal som e-mail s navrátením hesla. Čo môžem urobiť?
spacer Opakujte postup, aby ste si boli istí, že to funguje: Kliknite na “Prihlásiť sa” (alebo "Naviazať sa") vpravo hore na stránke a nasledujte odkaz "Zabudli ste heslo?", zadajte potom Vašu e-mailovú adresu a kliknite “odoslať”. Prosím uistite sa, že Vaša e-mailová adresa neobsahuje žiadne chyby. Mali by ste obdržať e-mail s odkazom k navráteniu hesla. Je možné, že e-mail bol označený ako spam.
spacer Ako môžem zmeniť moje osobné dáta (heslo/e-mailová adresa)?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Ako sa môžem odhlásiť z Gigajobu?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer ... Našiel som odpoveď na moju otázku.
spacer Zašlite nám správu. Gigajob Team je tu, aby Vám pomohol.
spacer ... Našiel som chybu.
spacer Pracujeme nepretržite na Gigajobe a pokúšame sa vylepšiť našu stránku. Vážime si každý komentár,, ktorý nám pošlete.
spacer ... Mám návrh na vylepšenie.
spacer Už máme dlhý zoznam vylepšení, ale teší nás, že naši používatelia s nami premýšlajú a pomáhajú nám Gigajob ešte viac vylepšiť! Zašlite nám Váš návrh.